Apak Plastik olarak müşterilerimize 2003 yılından bügüne değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Deterjan ve temizlik ambalajları, madeni yağ ambalajlarları, tarım ilacı ve gübre ambalajları başta olmak üzere, ihtiyaca uygun çeşitli model ve hacimlerde plastik şişeler üretmekteyiz. Ürün gamımızı ve müşteri memnuniyetimizi artırmak için her gün var gücümüzle çalışmaktayız.

Tesisimiz Pınarbaşı Bölgesi’nde yer almakta ve bizi İzmir endüstrisinin merkezinde konumlandırmaktadır. Ülkemizin önde gelen şirketlerinden binlerce müşteriye hizmet vermekteyiz. Firmamız sadece plastik şişe ve ambalaj üretmekle kalmayıp müşterilerimizin çözüm ortağı olmaktadır.

Apak Plastik olarak polietilen şişe, hdpe şişe, plastik şişe ve pet şişeler üretiyoruz. Müşterilerimize kaliteli ürünleri hızlı bir şekilde sunmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe, hizmette kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

Misyon

Ulusal üretime kendi sektöründe katkı sağlayan, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak,
  • Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.
  • Fire oranlarını azaltıp maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak,
  • Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına ve diğer yerli – yabancı standartlara uygun olarak üretim yapmak.
  • Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Bir tedarikçi olmaktan çok çözüm ortağı olabilmek adına; iş ortaklarımız için profesyonel çözümler üretiyoruz.
Bize Hemen Ulaşın