Firmamız, Apak Plastik olarak 2003 yılında plastik sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Tarım ilacı ve Sıvı gübreler için 100cc den 20 litreye kadar çeşitli hacim ve modellerde plastik şişe üretimi yapmaktayız. Ürünlerimizi, kullanım alanlarını ve müşteri gereksinimlerini göz önüne alarak kaliteden taviz vermeden büyük bir titizlikle müşterilerimize sunuyoruz. Tarım sektörünün standart ambalajlarının yanı sıra, ihtiyaca yönelik görsel ve işlevsel tasarımlarımızı müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Üretim sürecinde, iş ortaklarımıza daha kaliteli ve cazip ürünler sunabilmek için sürekli olarak imalat kontrolleri ve mukavemet testleri yaparak birim maliyetleri minimize ediyor; daha seri ve kusursuz ambalajları, daha hızlı müşterilerimize ulaştırıyoruz.

Apak Plastik olarak ambalajlarımızın muhafaza ettiği kimyasalları dikkate alarak, müşterilerimiz için bir Tedarikçi olmaktan çok Çözüm Ortağı olabilmek adına; iş ortaklarımızın “Profesyonel Ürünler İçin, Profesyonel Çözümler ” üretmeye ve işimizi saygıyla geliştirmeye devam edeceğiz.

Vizyon

Bilgi birikimi ve tecrübesiyle sektörde öncü olabilmek için üründe, hizmette kaliteden ödün vermeyen, saygın, istikrarlı, güvenilir ve paylaşımcı bir yapıya sahip olmak.

Misyon

Ulusal üretime kendi sektöründe katkı sağlayan, etik değerlere bağlı, topluma karşı sorumluluk duygusu taşıyan dinamik ve yenilikçi bir kurum olmak.

Kalite Politikamız

  • Müşterilerimizin değişen – gelişen şartlarını göz önüne alarak ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp istenilen şekilde, sürekli ve zamanında karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak,
  • Sektörümüzle ilgili teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim ve hizmetlerimizde en gelişmiş teknikleri kullanmak,
  • Ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için çalışanlarımızın katılımını sağlayarak memnuniyetleri, motivasyonları ve eğitimleri için gereken tedbirleri almak.
  • Fire oranlarını azaltıp maliyetleri optimum seviyeye çekmek ve kalitesi verimliliği ve rekabet gücü yüksek kuruluş olmak,
  • Çevreye saygılı, iş ve işçi güvenliğini temel alan, yasal mevzuat şartlarına ve diğer yerli – yabancı standartlara uygun olarak üretim yapmak.
  • Kalite yönetim sistemimizi belirli dönemlerde gözden geçirerek etkinliğini artırmak ve sürekli iyileştirmek.

Profesyonel desteğe mi ihtiyacınız var?

Bir tedarikçi olmaktan çok çözüm ortağı olabilmek adına; iş ortaklarımız için profesyonel çözümler üretiyoruz.
Bize Hemen Ulaşın